Praca w Fundacji

Oferta pracy - Zespół organizujący Akademickie Targi Pracy

         Fundacja MANUS działa od 1995 roku przy Politechnice Wrocławskiej realizując projekty dla społeczności akademickiej z zakresu przedsiębiorczości, projektów studenckich, inspirowania kultury studenckiej i wielu innych.

         Poszukujemy osób, które dołączą do zespołu organizującego 28. edycję Akademickich Targów Pracy- jednego z flagowych projektów Fundacji, związanego z pomocą w rozpoczęciu kariery zawodowej przez studentów oraz absolwentów uczelni wyższych.

Zakres obowiązków:

Wymagania:

Mile widziane:

Atuty współpracy z Fundacją MANUS:

Rekrutacja

Zgłoszenia (CV ze zdjęciem) prosimy nadsyłać na adres: rekrutacja@manus.pl. W tytule maila prosimy wpisać nr referencyjny:

FM / ATP / 5 / 2017 oraz imię i nazwisko.

Rekrutację planujemy zakończyć, po znalezieniu odpowiednich osób, nie później jednak niż

7 lipca 2017 r.

Zachęcamy do aplikacji!

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Fundację MANUS, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.02.101.926.j.t.).