Media o nas

Pierwszoroczniacy integrują się na obozie w Wieleniu

Wtorek, 23. sierpnia 2016

Już od 3-8 września pierwszoroczni z wrocławskich uczelni będą integrować się na Obozie Studentów PWr w Wieleniu! Wszystkim zapisanym studentom życzymy świetnej zabawy na obozie, a tymczasem polecamy przeczytać, co na łamach portalu Gazety Wrocławskiej mówi na temat wyjazdu Kamil Nawirski, jeden z głównych organizatorów. 

 

http://www.gazetawroclawska.pl/edukacja/a/pierwszoroczniacy-wroclawskich-uczelni-beda-sie-integrowac-w-gorach-i-nad-jeziorami,10538583

 

 

 

czytaj więcej

Klub Dziecięcy mSzkrab dostępny dla wszystkich zainteresowanych!

Piątek, 12. sierpnia 2016

Z przyjemnością informujemy, że Klub Dziecięcy mSzkrab przy Politechnice Wrocławskiej jest teraz dostępny dla dzieci wszystkich zainteresowanych - nie tylko dla studentów, pracowników, absolwentów i doktorantów Politechniki Wrocławskiej. Bardzo cieszymy się z rozszerzenia oferty i polecamy poczytać o mSzkrabie na wrocławskich portalach, które o nas napisały.

 

http://mojarodzina.wroclaw.pl/artykul/2917-klub-dzieciecy-mszkrab-czyli-szczesliwe-dzieci-i-zadowoleni-rodzice

 

http://www.wroclaw.pl/wolne-miejsca-w-klubie-dzieciecym-mszkrab-trwa-nabor

 

czytaj więcej

Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych we wrocławskich mediach.

Wtorek, 05. lipca 2016Stowarzyszenie TRATWA  m.in. wraz z Fundacją Manus stoi przed zadaniem zagospodarowania byłej zajezdni tramwajowej Dąbie. O naszych wspólnych staraniach i pomysłach napisał portal wroclaw.pl który wspomniał o podobnej akcji zorganizowanej przez TRATWĘ, jakim było przekształcenie zajezdni przy ul. Legnicjek na Pracownię Projektów Międzykuturowych. Zapraszamy do lektury artykułu. 

Artykuł na www.wroclaw.pl 
http://www.wroclaw.pl/nieformalne-domy-kultury-w-zajezdniach-tramwajowych

czytaj więcej

Orange Hostels na portalu wroclaw.pl

Czwartek, 23. czerwca 2016

Sezon wakacyjny za pasem, a co za tym idzie - niektóre wrocławskie akademiki zostaną przekształcone w hostele, oferujące turystom i studentom miejsca noclegowe na okres wakacji. Także Fundacja Manus ma przygotowaną ofertę i jak co roku otwiera Orange Hostels, czyli hostel znajdujący się w akademiku T-3 "Straszny Dwór" Politechniki Wrocławskiej. 

Napisano o nas nawet na portalu www.wroclaw.pl! 

 

http://www.wroclaw.pl/w-wakacje-akademiki-jak-hotele

 

 

 

 

czytaj więcej