Dla Mediów

Studenci! Czas na wasze pomysły na rewitalizację Zajezdni Dąbie.

Czwartek, 17. marca 2016


 

Chcecie coś zmienić? Nie lubicie gotowych rozwiązań? Lubicie wyzwania? Jeśli na pytania odpowiedzieliście TAK, to przyjdźcie na prezentację naszej koncepcji Zajezdni Dąbie. Spotkanie odbędzie się w najbliższy wtorek, 22 marca. Zaczynamy o godzinie 18:00, w pomieszczeniach wyremontowanych przez TRATWA, przy ul. Legnickiej 65.
czytaj więcej

V edycja konferencji zarządzania projektami Project Management Session

Wtorek, 15. marca 2016

Koło naukowe zarządzania projektami Project Management Group, działające przy Politechnice Wrocławskiej, już po raz piąty organizuje konferencję Project Management Session. Tegoroczna edycja odbędzie się 16-17 kwietnia 2016 roku. Konferencja ta poświęcona jest szeroko pojętej dziedzinie zarządzania projektami.

 

Kierowana jest zarówno do studentów chcących rozszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu, jak i do praktyków zarządzania projektami.

 

czytaj więcej

mSzkrab również dla absolwentów!

Poniedziałek, 29. lutego 2016

Klub dziecięcy „mSzkrab” to placówka opiekująca się dziećmi między 12 a 36 miesiącem życia. Do tej pory przyjmowała dzieci rodziców, którzy posiadają aktualną legitymację studencką lub doktorancką Politechniki Wrocławskiej oraz pociechy pracowników tejże uczelni.

 

Społeczność Politechniki Wrocławskiej tworzą również jej absolwenci, więc klub dziecięcy postanowił umożliwić zapisanie się do mSzkraba także ich dzieciom.

 

czytaj więcej

Książka z okazji 20-lecia Fundacji Manus

Środa, 15. lipca 2015

20 lat temu członkowie Samorządu Studenckiego stworzyli Fundację Manus. Chcieli pomagać studentom Politechniki Wrocławskiej i zdobywać doświadczenie – w zarządzaniu zespołami, planowaniu budżetu, współpracy z uczelnią i biznesem. Minęły dwie dekady i te najważniejsze założenia Fundacji nie uległy najmniejszej zmianie.

 

Z okazji jubileuszu powstała książka opowiadająca historię Fundacji Manus, stając się równocześnie w pewien sposób podręcznikiem przedsiębiorczości, ukazującą wzloty i upadki, duże sukcesy i ciężkie chwile.

 

czytaj więcej