Praca w Fundacji
Fundacja MANUS to organizacja działająca od 20 lat na rzecz Samorządu Studenckiego Politechniki Wrocławskiej. Z każdym rokiem powiększamy zakres funkcjonowania, a proces ten nieuchronnie związany jest z poszukiwaniem nowych osób, które dołączając do zespołu będą wspierać Fundację w rozwoju i prowadzeniu kluczowych projektów.
 

 

Praca w Fundacji to nie tylko możliwość zdobywania doświadczenia i realizacji pomysłów w wielu ciekawych przedsięwzięciach. Nasza organizacja daje również ogromne szanse rozwoju poprzez uczestnictwo w konferencjach, wyjazdach szkoleniowych i warsztatach kompetencyjnych.  
 


Dlaczego warto do nas dołączyć: 

 

     Przyjazna, studencka atmosfera
     Rzetelne podejście do obowiązków
     Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
     Czas pracy dopasowany do planu zajęć

     Możliwość nabycia umiejętności pracy zespołowej w        
            praktyce


 


 

Aktualne oferty pracy publikujemy pod adresem:
www.manus.pl/pracawfundacji

 

 

 

Kilka słów o pracy w Fundacji od osób, które miały okazje współtworzyć MANUSa:

 

 

"W Fundacji zawsze znajdzie się ktoś pomocny, obowiązuje zdrowy środek między swobodną atmosferą a   wykonywaniem obowiązków, ceniona jest inicjatywa i można realizować się na interesującym polu.[...] "

 

Sylwester Oracz, Koordynator DAS, Specjalista ds. IT
po pracy w  fundacji związany z IBM we Wrocławiu

 
Dortota

 

"Fundacja Manus dała mi cenne doświadczenie zawodowe i okazję do nauczenia się wielu nowych umiejętności [...].Manus to przede wszystkim ludzie – świetny zespół, który sprawdza się zarówno przy organizacji ważnych wydarzeń na Politechnice, jak i grillowaniu po ciężkiej pracy."          

Dorota Kłodnicka, pracownik sekcji marketingu i promocji,
po pracy w  fundacji związana z Gazetą Wyborczą

 
 

 

"Zdecydowanie polecam pracę w Fundacji wszystkim tym, którzy chcą zdobyć solidne doświadczenie, które później umożliwi im gładkie wejście na rynek pracy, bez nieprzyjemnego zderzenia się z jego realiami[...]." 

Mateusz Matusik, Kierownik Orange Hostels

 

 

Dortota
 

 

"'Fundacja MANUS to organizacja, która daje ogromne szanse rozwoju osobistego oraz otwiera mnóstwo możliwości zawodowych. Pracując w Fundacji zdobyłem cenne doświadczenie w dziedzinie Public Relations i nawiązałem relacje biznesowe. Ogromnym atutem Fundacji jest inwestycja w pracowników - liczne szkolenia, warsztaty i konferencje wzmocniły moje kompetencje i przyczyniły się do rozwoju kariery zawodowej."          

Adrian Wnęk, pracownik sekcji marketingu i promocji,
po pracy w  fundacji związany z AmRest (biuro)

 

 

Dortota
 

 

"'Mówię Fundacja MANUS - myślę wyzwania, rozwój i rewelacyjna atmosfera. Realizacja wielu wyzwań w różnych obszarach, pozwoliła mi zrobić duży krok we własnym rozwoju i nauczyć się nowych umiejętności. Praca w Fundacji daje możliwość współpracy z ciekawymi ludźmi, podejmowania odpowiedzialności za duże i często niełatwe zadania, a to wszystko oczywiście w znakomitej atmosferze."       

Julia Zapartkoordynator projektów