Wszyscy Ludzie Fundacji MANUS

"Nasi" ludzie to znaczy: działacze, wolontariusze, pracownicy oraz ci, którzy wspomagają i działają na rzecz Fundacji MANUS - wraz z krótkim opisem czym się zajmują.

 

ZARZĄD FUNDACJI

 

Maksymilian Żurman - Prezes Fundacji

 

Student Energetyki na Politechnice Wrocławskiej. Aktywny działacz społeczny od 2010 roku, uczestniczący w projektach na poziomie wojewódzkim i ogólnopolskich. Od niedawna zajmujący się szkoleniami w organizacji i poza nią. Działacz w studenckim kole naukowym, obecnie próbujący połączyć to z nowymi wyzwaniami w zarządzie fundacji.

 

mKontakt:

maksymilian.zurman@manus.pl
+48 661 927 407

 

 

 Wojciech Wodo - Wiceprezes Fundacji

 

Aktywny działacz w PWr od 2006 roku, zaangażowany kolejno w DKF "Politechnika", Samorząd Studencki, Radę Doktorantów. Obecnie łączy funkcję w Zarządzie Fundacji z doktorantem na wydziale W-11. Zajmuje się przedsiębiorczością i innowacjami.

 

mKontakt:

wojciech.wodo@manus.pl
+48 661 927 410

 



 Patrycja Kowalek - Wiceprezes Fundacji
 

          

 

Absolwentka Wydziału Matematyki PWr, gdzie kontynuuje studia magisterskie. Działaczka Wydziałowej Rady Samorządu Studenckiego, członkini Komisji Wyborczej Studentów.

 

 

 

mKontakt:

patrycja.kowalek@manus.pl
+48 661 927 406  

 
 
 

PRACOWNICY FUNDACJI

 

 

 Paulina Spera


Stanowisko:

Kierownik Biura Fundacji
 

 

 


 


 

mKontakt:

paulina.spera@manus.pl
+48 534 927 404

 

 Joanna Malińska

   


Stanowisko:
Sekcja finansów

 

 

 

 

mKontakt:

joanna.malinska@manus.pl

 

 Ilona Ochęcka

   


Stanowisko:
Kierownik sekcji finansów

 

 

 

 

mKontakt:

ilona.ochecka@manus.pl

 
 

 Ewa Jędryczko


Stanowisko:

Kierownik Klubu Dziecięcego mSzkrab

 

 



 

 

mKontakt:

ewa.jedryczko@manus.pl
+48 534 927 415

 

 

 

 Kamil Nawirski

Stanowisko:

Koordynator projektów społecznych


 

 

 

 

mKontakt:

kamil.nawirski@manus.pl
+48 661 927 408

 

 

Dominika Stempień


Stanowisko:

Koordynator ds. ubezpieczeń

 

 

 



 

mKontakt:

dominika.stempien@manus.pl
 

 

 Maciej Olechnowicz


Stanowisko:

Specjalista ds. pozyskiwania funduszy
 

 

 

mKontakt:

maciej.olechnowicz@manus.pl
+48 510 083 861

 

 Agnieszka Andrzejewska


Stanowisko:

Konsultant biznesowy
 

 

 

mKontakt:

agnieszka.andrzejewska@manus.pl
+48 734 153 476

 

 Krystian Kaliciak


Stanowisko:

Sekcja IT

Bluzy PWr, sklep Polibudka.pl

 

 


mKontakt:


krystian.kaliciak@manus.pl
+48 534 927 488

 
 

 Tomasz Łukasik


Stanowisko:

Specjalista ds. marketingu i PR
 

 

 

 

mKontakt:

tomasz.lukasik@manus.pl

 

 Jagoda Kozik


Stanowisko:

Specjalista ds. marketingu i PR
 

 

 

 

mKontakt:

jagoda.kozik@manus.pl

 

 Patrycja Kaliciak


Stanowisko:

Pracownik Biura Obsługi Klienta

 

 

 



 

mKontakt:

patrycja.kaliciak@manus.pl
+48 661 927 409

 

 

 Karolina Zinik


Stanowisko:

Pracownik Biura Obsługi Klienta

 

 

 



 

mKontakt:

karolina.zinik@manus.pl
+48 661 927 409

 

 Weronika Błaszczyk

 


Stanowisko:

Koordynator Biura Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu "Dąbie"


 

mKontakt:

weronika.blaszczyk@manus.pl
+48 661 769 212

 

 

WOLONTARIUSZE 

 

 Monika Czerniejewska


Stanowisko:

Koordynator Dni Aktywności Studenckiej



 

 

mKontakt:

das@manus.pl

 

 Mikołaj Ostrowski 


      Stanowisko:

     Koordynator Dni Aktywności Studenckiej



 

 

      mKontakt:

      das@manus.pl

 
 
Sympatycy, wolontariusze oraz byli pracownicy Fundacji