Aktualności

Targi Żywnościowe w Berlinie

 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO z NAJNOWSZYMI TENDENCJAMI w ROLNICTWIE I PRZETWÓRSTWIE ŻYWNOŚCI I WEŹ UDZIAŁ W 78. MIĘDZYNARODOWYCH TARGACH GOSPODARKI ŻYWNOŚCIOWEJ, ROLNICTWA I OGRODNICTWA – GRUENE WOCHE.
 
ZAKRES IMPREZY: największa na świecie impreza targowa w branży rolnictwa. Bogata, międzynarodowa oferta artykułów żywnościowych i używek, świeże produkty wszelakiego rodzaju, / w tym piwo, wino, owoce, warzywa , mięso i wędliny, przyprawy, owoce morza/. Bogata ekspozycja maszyn i przyrządów do przetwórstwa żywności, rolnictwa i ogrodnictwa, zwierzęta domowe i hodowlane, myślistwo i wędkarstwo.
Część wystawy poświęcona jest sprzętowi kuchennemu, wyposażeniu kuchni i akcesoriom kuchennym.
 
W ofercie targów coraz więcej miejsca zajmują nowoczesne usługi świadczone przez gospodarstwa rolnicze /np. agroturystyka/ oraz informacje na temat energii odnawialnej.
 
Atrakcją dla zwiedzających są liczne pokazy nowych technologii w produkcji, przetwórstwie żywności i w ogrodnictwie jak również pokazy kulinarne połączone często z degustacjami.
 
PROGRAM:
 
 
KOSZT wyjazdu 100 zł/osobę
 
Cena obejmuje:
 
 
Cena nie obejmuje:
 
 
 
PROGRAM JEST RAMOWY I MOŻE ULEC ZMIANOM WG PAŃSTWA SUGESTII. PILOT NIE OPROWADZA PO WNĘTRZACH OBIEKTÓW I USTALA KOLEJNOŚĆ ZWIEDZANIA ZA ZMIANĘ CEN WSTĘPÓW BIURO NIE ODPOWIADA, BĘDĄ POTWIERDZANE NA 2 TYGODNIE PRZED WYJAZDEM
PRZY ZGŁOSZENIU PRZEZ ORGANIZATORA MNIEJSZEJ ILOŚCI OSÓB NIŻ PODANO W OFERCIE, BIURO MA MOŻLIWOŚĆ ZMIANY CENY I NIEZWŁOCZNIE INFORMUJE O TYM PRZEDSTAWICIELA GRUPY OFERTA WAŻNA DO 25 STYCZNIA 2012.