Aktualności

Fundacja Gwiazdą Biznesu!

Czwartek, 25. maja 2017

23 maja w Wałbrzychu odbyła się gala wręczenia certyfikatów  Dolnośląskiego Plebiscytu Gwiazd Biznesu, w której brała udział nasza Fundacja. 

Startowaliśmy w kategorii Podmiot Ekonomii Społecznej, co poskutkowało zdobyciem zaszczytnego, pierwszego miejsca!

 

czytaj więcej

Otwarcie Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu Dąbie

Środa, 26. kwietnia 2017

19 kwietnia br. odbyło się otwarcie Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu "Dąbie". 

Z tej okazji Zarząd Fundacji, przedstawiciele Rady Fundacji oraz Prezes Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Lokalnych "Czasoprzestrzeń" spotkali się, aby uroczyście inaugurować to wydarzenie. Życzymy powodzenia w działaniu, a studentów zapraszamy na wydarzenia odbywające się na dawnej Zajezdni Dąbie! 

 

Wszystkie zdjęcia można obejrzeć po rozwinięciu artykułu. 

 

czytaj więcej

Organizacje studenckie otrzymały roll-upy

Piątek, 10. marca 2017

We wtorek, 7 marca zarząd Fundacji Manus spotkał się z przedstawicielami organizacji studenckich i kół naukowych, żeby wręczyć im nowe, pachnące jeszcze drukarnią roll-upy. Jest to nagroda za działanie na rzecz rozwoju uczelni i społeczności akademickiej. Wręczenie roll-upów odbyło się w nowo otwartej Zajezdni Dąbie. 

 

czytaj więcej

Memorandum o współpracy Fundacji Manus i Rady Młodych Naukowców Politechniki Lwowskiej

Poniedziałek, 27. lutego 2017

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 24-26 listopada 2016 nasza Fundacja podpisała w Lwowie memorandum o współpracy z Radą Młodych Naukowców Politechniki Lwowskiej. Porozumienie dotyczy ubiegania się i realizacji projektów naukowych, organizacji wydarzeń naukowych, wspierania i animowania wymian międzynarodowych pomiędzy Polską a Ukrainą. 

 

Podpisanie memorandum miało miejsce podczas festiwalu naukowego "Litteris et Artibus 2016 | International Youth Science Forum", który odbył się jesienią na Politechnice Lwowskiej. 

 

czytaj więcej

Przeglądasz strony: 1 - 4 z 428

następna › ostatnia »